WOW! PIDLID

Vata ise, kui lahe meil on!

Siin on sulle vaatamiseks toredaid pilte WOW! Pop-Up Keskusest. Lastel on meie juures põnev ja tore ning vanemad saavad ka lustida. Kui sul parasjagu lustimise tuju ei ole, siis külasta Kessu Kohvikut, mis on kohe meie kõrval Ajamajas.
 
Tule kaema!

Lõbus! Üllatav! Põnev!

Kiika meie pilte

Mida meil teha saab ja palju see maksab

Meil saad näiteks proovida kui kiire sa oled, teada kui nutikas sa oled, mängida nähtamatul harfil, mõõta kui väike või suur su pere päriselt on, hõljuda õhus ja sellest pilti teha,teada, mis tunne on oma käega maailma luua ja palju muud.  Võta oma pere ja sõbrad kampa ning proovige ise kõik läbi! WOW! Pop-up Keskus asub Kuressaare südalinnas otse peatänava ääres Ajamaja ärikeskuses aadressil Tallinna 16.
Vähem hinda, rohkem WOW’d! 

Meie piletihinnad:

Kuni 4-aastased (k.a) – TASUTA!
5–18-aastased (ka.) – 3 €
Täiskasvanud – 4€
Perepilet (kuni neli inimest) – 8 €
XL perepilet – kokkuleppel
Terve keskuse broneerimine – kokkuleppel

Vastused küsimustele

Mis on WOW! Pop-up keskus?

WOW! Pop-up keskus on peredele ning igas vanuses lastele mõeldud vaba aja keskus. Meil on väga põnevaid tegevusi niis väikestele kui ka suurtele. Samal ajal, kui lapsed lustivad ning mängivad, saavad ka vanemad mõnusalt aega veeta. 

Kas teie juures saab teha ka lahedaid üritusi lastele?

Muidugi – meie juures saab teha väga lahedaid üritusi  – ja seda nii väiksematele kui ka suurematale lastele. Helista meile ja räägime läbi, kuidas me saame koos teha miidagi toredat!

Mis aegadel on WOW! Pop-up keskus avatud?

WOW! Pop-up keskus on avatud teisipäevast kuni pühapäevani kl.12.00-20.00. esmaspäeviti oleme suletud. Kui soovid kasutada meie keskust ürituse läbiviimiseks muudel aegadel, siis lepime selles eraldi kokku.

Kus te asute?

WOW! Pop-up Keskus asub Kuressaare südalinnas otse peatänava ääres Ajamaja ärikeskuses aadressil Tallinna 16.

Tule külla

Ajamaja keskus
Tallinna mnt.16, Kuressaare

Helista meile

Saada teade